FRI Club

XI. Reprezentačný ples Fakulty riadenia a informatiky UNIZA

📅 Už 25.11.2022 sa od 19:00 v budove Novej Menzy uskutoční XI. Reprezentačný ples Fakulty riadenia a informatiky UNIZA.
Už tradične sa môžete tešiť na bohatý program, skvelú zábavu niekoľkotisícovú tombolu a mnoho ďalšieho.
🔜 Predaj lístkov bude prebiehať od 7.11. do 22.11.2022 na FRI v kancelárii RB009 (Marián Šotek) a na internátoch VD izba E417. Cena vstupenky je 30 € za osobu. Ku každej vstupenke dostanete automaticky aj 2 lístky do tomboly.
💸 Rovnako ako po minulé roky, aj tohtoročná tombola bude plná úžasných cien v hodnote niekoľkých tisíc eur od mnohých partnerov. Cena jedného lístka do tomboly je 1 €. Pri kúpe 10 lístkov získate ďalšie 2 zadarmo. Lístky do tomboly bude možné zakúpiť na rovnakých miestach ako vstupenky, poprípade aj na mieste počas konania plesu.
🍾 Nosiť si vlastný alkohol na ples nie je potrebné – každý stôl bude mať k dispozícii prípitok, víno aj nealko na stole. Ďalší alkohol podľa vlastného výberu bude predávaný na mieste za študentské ceny.
🚀 Tešíme sa na ďalšie podujatie, na ktorom sa stretnú súčasní študenti, absolventi, vyučujúci, zamestnanci aj široká verejnosť a opäť rozpálime legendárnu párty.
📩 V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať cez naše sociálne siete, alebo cez mail fristudentsklub@gmail.com

Nov 25 2022 - Nov 26 2022